Liečivé vlastnosti fuchsitu

0
188

Hoci je fuchsit ukľudňujúci čakrový kameň, ktorý upokojuje hyperaktívnu energiu a vyrovnáva tok prány v tele, je najznámejší pre svoje pozitívne účinky na srdcovú čakru alebo anáhatu.

Hovorí sa, že vibrácie fuchsitu premieňajú negatívne myšlienky na pozitívne a povzbudzujú vašu kreativitu a inšpiráciu priniesť svetu niečo nové.

Ako skutočný pomocník anaháty tento liečivý kryštál vyživuje srdce a dušu nádejou, pokojom, sebaprijatím a jemnosťou. Nenechajte sa však zmiasť pokojnými vibráciami fuchsitu.

Rovnako ako turmalín je to mocný ochranný kameň, najmä na ochranu blízkych, majetku a seba samého pred škodlivými energiami.

Z tohto dôvodu je fuchsit fantastickým spoločníkom cestovateľov a dobrodruhov, rovnako ako tých, ktorí vykonávajú nebezpečné povinnosti, vrátane pilotov a letušiek, záchranárov, námorníkov a vojakov.

Chcete sa dozvedieť viac o ďalších zaujímavostiach, móde či šperkoch alebo drahých kameňoch? Mrknite na náš blog. Môžete si tu napríklad prečítať zaujímavosti o módnej spoločnosti Sinsay alebo napríklad o Mohito.

Předchozí článekBoston rozhodol drvivým nástupom v prvej štvrtine, séria s Miami je zrovnaná
Další článekKvalitná zrnková káva: Pre ten najlepší zážitok z každej šálky