Starostlivosť o telo i dušu podľa lunárneho kalendára. Tento týždeň počúvaj svoju intuíciu

0
182
Refreshed elderly 50s female wakes up in morning stretches seated in bed in light bedroom at home, middle-aged woman feels happy and peppy after enough sleeping, greeting new day, good morning concept

Strelec a Kozorožec priamo nabáda k starostlivosti o celé telo. Vodnár a Ryby pripomínajú, aké dôležité je vnímať srdce a počúvať intuíciu. Aký vplyv má Mesiac na telo i dušu v týždni od 18. do 24. mája 2022, tí práve teraz prezradia náš nový lunárny kalendár.

  1. 5. – STRELEC

Luna putuje v znamení Strelca a jeho sila veľmi intenzívne pôsobí na stehná, chrbticu, krížovú kosť a boky. Čokoľvek v týchto dňoch pre tieto orgány urobíš, pôsobí preventívne a blahodárne. Všetko, čo nadmerne zaťažuje, škodí viac ako v ostatné dni.
V čom ti pôjde luna naproti? Obklop sa rodinou, priateľmi a zdieľajte spoločne radostné okamihy. Kino, divadlo, kaviareň či prechádzka rozkvitnutým parkom jemne pohladia unavenú myseľ a povzbudia srdce.
Čo tvoje telo i dušu môže zaťažiť? Prílišné obavy, smútok či strach z budúcnosti.
Čo ešte môžeš?
– plávať, cvičiť vo vode, dopriať si saunu, masáž, radosť z pohybu naladí myseľ na pozitívnu vlnu šťastia

  1. – 20. 5. – KOZOROH

Luna putuje v znamení Kozorožca, sila v tieto dni pôsobí na celú kostru, kolená a tiež pokožku.
Čokoľvek v týchto dňoch pre tieto orgány urobíš, pôsobí preventívne a blahodárne. Všetko, čo nadmerne zaťažuje, škodí viac ako v ostatné dni.
V čom ti pôjde luna naproti? Každý nádych je nový začiatok, rada by si urobila vo svojom živote zmeny a bojíš sa? Teraz je správny čas, pusť sa do nich a obavy zanechaj za sebou, pokoj, harmónia a láska k sebe ti dodá odvahu a ukáže správny smer. Urobiť radosť sebe i ostatným je presne to, čo ťa povzbudí a naladí na srdiečko. Túžiš po novom účese? Teraz je ten správny čas, kvalitný strih skvele drží. Objednať sa môžeš aj na kozmetiku, pedikúru, masáž… nech sa rozmaznávať a rozmaznávať.
Čo tvoje telo i dušu môže zaťažiť? Nespokojnosť a dlhodobý stres zaťažuje nielen telo, ale aj dušu. Neprikladaj myšlienkam veľký význam, predstav si, že prechádzajú len naokolo a pokračujú ďalej.
Čo ešte môžeš?
– naplánovať spoločné aktivity na víkend
– ráno sa poriadne pretiahnuť, zhlboka dýchať
– chôdza v rozkvitnutom parku pohladí dušu, výlet v prírode prospeje telu i srdcu
– starať sa o celé telo, depilovať, vytrhávať chĺpky, zastrihnúť nechty, ošetriť kožičku
– usmievať sa, mať sa rada, byť spokojná so životom i sama so sebou
Vyskúšaj tiež:
Vylož si zadarmo svoju kartu dňa
Vylož si sama a zadarmo runy lásky
Prečítaj si každý deň denný lunárny kalendár

  1. – 22. 5. – VODNÁR

Luna putuje v znamení Vodnára, energia v tieto dni veľmi intenzívne pôsobí na predkolenia, členok, pätu, lýtko, holeň a kŕčové žily. Čokoľvek v týchto dňoch pre tieto orgány urobíš, pôsobí preventívne a blahodárne. Všetko, čo nadmerne zaťažuje, škodí viac ako v ostatné dni.
V čom ti pôjde luna naproti? Potrebuješ upratať, vymaľovať? S chuťou do toho, práca ti pôjde od ruky, pokojne sa pusť do maľovania, natierania, lakovania, upratovania a popusť uzdu fantázii. Zapoj tiež deti, nech ich, nech si farbu do svojho kráľovstva vyberú samé a priložia ruku k dielu. Smiech, dobrá nálada a spoločné zdieľanie radostných chvíľ posilnia všetky vzťahy. Užívaj spoločné chvíle v dobrej spoločnosti, nadychuj sa omamnej jarnej vône a poznávaj nové miesta. Vyčistíš si hlavu, rozjasníš ducha a naladíš sa na svoje srdce.
Čo tvoje telo i dušu môže zaťažiť? Mierne napätie, ktoré sa hneď ráno poriadne nerozdýcha, môže prejsť do nervozity, čo je úplne zbytočné. Dýchaj, smej sa a miluj.
Čo ešte môžeš?
– masírovať končatiny, na boľavé kĺby prikladať obklady
– navštíviť saunu, masáž, preťahovať telo, cvičiť jogu
– pravidelne a zdravo sa stravovať, čo ti chutí najviac a nie je príliš zdravé, obmedziť

  1. – 24. 5. – RYBY
We in on the bestie fitness challenge!

Luna putuje v znamení Ryby, ktoré ovplyvňuje chodidlá, chôdzu, prsty na nohách a lymfatický systém.
Čokoľvek v týchto dňoch pre tieto orgány urobíš, pôsobí preventívne a blahodárne. Všetko, čo nadmerne zaťažuje, škodí viac ako v ostatné dni.
V čom ti pôjde luna naproti? Jemné, nežné, intuitívne energie využi na dosiahnutie svojich cieľov. Pokiaľ práve teraz nevieš, čo so životom, dovoľ si poodstúpiť bokom a nechať život voľne prúdiť bez usilovania a prílišného chcenia čokoľvek zmeniť na silu a hneď. Pamätaj, ženská energia je tiež trpezlivosť. Zamysli sa, si dostatočne trpezlivá k sebe aj ostatným?
Čo tvoje telo i dušu môže zaťažiť? Urputné chcenie čokoľvek zmeniť hneď a na silu. Rybky plávajú jemne a rady sa nechávajú unášať prúdom. Skús nechať všetky starosti bokom, nech sa unášať láskyplným prúdom života.
Čo ešte môžeš?
– rozmaznať nôžky, dopriať si reflexnú masáž s aromaterapiou, dokáže zázraky
– plávať, cvičiť vo vode, saunovať sa, starať sa o telo i dušu
– upratovať, prať bielizeň, zalievať rastliny

Předchozí článekAko to vidí chlap: Našiel si inú, mám ešte šancu?
Další článek12 potravín, ktoré môžeš pri chudnutí jesť bez výčitiek