Čo na teba prezradí farba tvojej spálne? Všetko!

0
158
Smiling redhead girl waking up in big comfortable bed with floral bedding and grey blanket, real photo of grey bedroom design

Rovnako ako štýl domáceho vybavenia odráža tvoj vkus, farba v najdôležitejšej odpočinkovej miestnosti dokonale vypovedá o tvojej povahe. Aká v skutočnosti si, keď preferuješ bielu, šedú alebo zemité odtiene?

Je tvoja spálňa útulný úkryt s knižnicou, romantická oáza plná kvetov či elegantná minimalistická izba? Vieš čo, ono je to vlastne jedno, pretože záleží hlavne na farbe – tá o tebe vypovie viac, než si vôbec dokážeš predstaviť! Čo preferujú romantičky av akom odtieni sa vyžívajú priateľskí ľudia? Na to majú psychológovia jasný názor. Sedí to aj na teba?
Bielo, kam sa pozrieš? POTREBUJEŠ KĽUD
Biele obliečky, nábytok aj dekorácie. Aj keď vieš, že je to nepraktické, skrátka si nemôžeš pomôcť? Si človek, ktorý túži po stabilite a rád využíva tento priestor na relaxáciu a útek z napätých stresov každodenného života. Čo sa týka vzhľadu, bývaš veľmi starostlivá.
Neznesieš nedokonalosti a všetko okolo teba musí mať pevný poriadok. Na stranu druhú možno strádaš v milostnom živote. Z prieskumu britskej spoločnosti Little Woods totiž vyplýva, že v bielych spálňach sa ľudia milujú najmenej (najviac zase vo fialových).

ŠEDÁ ČI SVETLO FAREBNÉ TÓNY. DOKONALE KLAMEŠ TELOM
Je toto presne tvoja šálka kávy? To znamená, že ku šťastiu potrebuješ predovšetkým pocit rovnováhy. Máš nadčasový zmysel pre štýl, ale v mnohých ohľadoch tiahneš k tradícii. Trochu sa bojíš záväzkov, ktoré by ťa mohli pripraviť o pevnú pôdu pod nohami, takže opatrnosť je tvoje druhé meno.
Rozčuľuje ťa, keď ťa niekto podceňuje a rada prekvapuješ svojimi schopnosťami a inteligenciou. Budíš síce dojem sebavedomej ženy, k sebe si niekedy ale prehnane kritická a trápíš so svojimi nedostatkami – ktoré by si však nahlas nepriznala!

ZMES ODVÁŽNÝCH ŽIARIVÝCH FARIEB, KREATIVITA AKO DAR
O tvojej osobnosti sa dá povedať veľa, ale najviac asi to, že je živá a zábavná. Máš zmysel pre humor aj dobrodružstvo, si sebaistá a len tak niečo ťa nerozhodí. Aj keď máš ukážkové a harmonické vzťahy s rodinou a priateľmi, samota ti nijako nevadí – naopak má na teba relaxačné účinky.
Patríš do kategórie zaprisahaných romantikov, ktorí vidia svet vždy v tom lepšom svetle. V práci uplatňuješ vrodenú kreativitu, takže o skvelé nápady nemáš núdzu, a sypeš ich z rukáva o sto šesť.

A tiny apartment, living room separated from bedroom by a curtain. Person in motion, closing curtain.

ZEMITÉ FARBY. HÁDKY SÚ PRE TEBA PEKLO
Žeby odtiene zelenej a hnedej symbolizovali lásku k prírode? Nie tak celkom. Skôr to, že si neuveriteľne lojálna a spoľahlivá. Snažíš sa s každým nájsť spoločnú reč a byť s ním na dobrej vlne. Bytostne nenávidíš hádky, dusno ani nepríjemné konfrontácie.
Spálňa je pre teba miestom, ktoré často využívaš na kontakt so svojimi blízkymi. Či už tam telefonuješ s matkou, alebo surfuješ na sociálnej sieti. Taká domáca kancelária plná vankúšikov a spomienkových predmetov, kde sa skrátka cítiš najlepšie!

Předchozí článek12 potravín, ktoré môžeš pri chudnutí jesť bez výčitiek
Další článekZrútil sa mi život a ja neviem ako ďalej